jakie meble mozna odliczyc od podatku

jakie meble mozna odliczyc od podatku

Powietrze, którym oddychamy – Wermikulit Poddasze Izolacja i włókien azbestowych

Czy masz lub znasz, wermikulit izolacji poddasza? Jest to wspólne mineralna, że ??inspektorzy domu często znaleźć na strychach. Wygląda na to, pokruszonych skał i trochę jak racja Rabbit – pastylek karmić króliki i chomiki. Mimo niewinnego, jeśli niezwykły wygląd, nie może być względy bezpieczeństwa z tego produktu, jeżeli jest zakłócony. Wermikulit jest minerałem, który jest inny niż azbestu, ale problem jest prosty: wermikulit, wydobywa się przed 1991, pochodził z kopalni koło Libby, Montana.

Kopalnia miała naturalną depozyt Obecnie azbestu, które skażone niektóre z wermikulitu z włókien azbestowych. Władze nie wierzą, że wszystkie wermikulitu została dotknięta, ale uważa się, możliwe jest prawdopodobne, że jakakolwiek izolacja poddasza zainstalowane przed 1991 będzie zawierać pewne azbest. Co robić? EPA sugeruje, że jeśli masz starszą wermikulit, zostawić ją w spokoju i nie przeszkadza to. Nowoczesne wermikulit, od 1991 roku, pochodzi z trzech obiektów w USA i jest uważany za bezpieczny.

Tak, w skrócie, największy problem z izolacją poddasza wchodzi w grę, jeśli chcesz przerobić. Przesuwając go wokół pobudza go, sprawia, że ??w powietrzu, a to nie jest to, co chcesz zrobić. W rzeczywistości, przechowywanie rzeczy w takich strychach, czy dzieci bawiących się w przestrzeni, nie powinno być dozwolone. Na przykład, inspekcji domu raz, gdy na poddaszu został przerobiony na sypialnię i spuchnięty był jawnie widoczne na podłodze wszystkie szafy sypialni. Wystarczy otwierania drzwi i ubieranie się rano będzie mieszać go.

EPA stwierdza, że ??skoro azbest jest zanieczyszczenie w wermikulitu, właściciel domu może zakładać, że wszystkie starsze wermikulit ma co najmniej pierwiastki śladowe azbestu.

Artykuł dzięki: