jakie meble kuchenne sa teraz modne

jakie meble kuchenne sa teraz modne Dr Elmer w Niemczech oraz dr Douglas Graham w USA zarówno eksperymentowali z zawodników trenują poprzez ich pójść na czysto surowej diecie. Zawodnicy znacznej poprawie w siły, energii i wytrzymałości.

Jan Dries opowiada pacjenta z rakiem na jego surowego reżimu diety, który był rzeczywiście na nartach lepiej niż zanim zachorował (wyschnięciu Cancer Dieta, str. 67).poradniastopy.pl/rehabilitacja-stopy-i-stawu-skokowego/ Komik Dick Gregory stał się znakomitym sportowcem na diecie surowej żywności oraz soków i okazjonalnego postu. Przebiegł 900 mil na samym soku owocowego w 1974 roku.

jakie meble kuchenne sa teraz modne

Ponieważ zdecydowana większość komórek organizmu są wymieniane co dwa lata, po dwóch latach na surową dietę, zupełnie nowy „ty” zostanie utworzony. Tylko to będzie pierwszy raz, twoje ciało będzie odbudowana z dziennego pożywienia, pełne składników odżywczych.

Wspólną rzeczą, ludzie mówią, gdy konfrontacji reformę diety to: „No, muszę umrzeć coś!” To uczucie rezygnacji zwolni ich z wszelkiej odpowiedzialności oglądać ich diety. odpowiedział dr Robert Young, znany w kraju mikrobiolog i dietetyka, do tego „wspólnego mitu kulturowego … Nie zgadzam się z tym, ponieważ czuję, że to naturalne, aby DIE zdrowe!”

jakie meble kuchenne sa teraz modne

Jeśli nie mają żadnego interesu w osiąganiu obfite zdrowia, uważają, że większość chorób nie wykazują objawów aż do godziny jedenastej. Na przykład, większość ludzi nie wie, że ma raka, dopóki nie jest w bardzo zaawansowanym stadium, a lekarz daje im około półtora roku do życia, pomimo nowotworu byłem tam przez okres do dziesięciu lat i tak już. Dla około 40% ludzi, którzy mają choroby serca, pierwszym objawem wystąpienia jest śmierć przez atak serca! (Niestety, żyjący diecie nie może przynieść powrót zza grobu).

Chociaż żywe pokarmy mogą pomóc samo lekarstwo ciała nawet w zaawansowanych stadiach choroby, to nie jest mądre, aby czekać, aż jesteś chory.W chińskiej classic medycznej, Nei Jing, to powiedział: „W celu podania leku po choroba zaczyna się … jak kopanie studni po zostaniu spragnionym, albo oddając broni po bitwie został zaangażowany”. Dlatego, nawet jeśli jesteś obecnie zadowolony ze swojego stanu zdrowia, należy rozważyć tę dietę jako potężny sposób, aby zapobiec w przyszłości choroby.

Artykuł dzięki: